119 - Kaffekannor 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

773424

KAFFEPANNOR, 4 st, koppar och metallegering med mässingsdetaljer, 1800-tal, höjder inkl handtag upp till ca 30 cm

Bruksslitage, bucklor

Diverse, Gamla kassan, Grovkök

773424 - 119 - Kaffekannor 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
119 - Kaffekannor 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

6099109
6084885

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.