1620 - Kakformar koppar

Föregående | Översikt | Nästa

773423

KAKFORMAR och dylikt, ca 90 delar, koppar, 1900-tal

Bruksslitage

Metall, Gamla kassan, Gården, Diverse

773423 - 1620 - Kakformar koppar
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1620 - Kakformar koppar

Budhistorik (14 bud)
6099274
1 400
6087311
1 300
6084322
6087310
6084322

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
1 400
144 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.