118 - Kopparobjekt

773422

KANNOR och FORMAR, 9 delar, koppar, 1800-/1900-tal, höjder upp till ca 25 cm

Bruksslitage

Metall, Mässing, Gamla kassan, Grovkök, Diverse, Diverse

118 - Kopparobjekt

Budhistorik (10 bud)
0
950
6146336
6132770
750
6131797
700
6132729
650

Slutpris SEK:
950
98 EUR, 111 USD
Utropspris SEK: