116 - Kopparobjekt

773420

SAMOVAR, GRÖTSKÅL, KAFFEPANNA på trefot, 3 delar, koppar med mässingsdetaljer, 1800-/1900-tal, höjd upp till 53 cm

Bruksslitage, någon skada

Metall, Gamla kassan, Grovkök, Diverse

116 - Kopparobjekt

Budhistorik (8 bud)
0
700
6147483
650
6139660
600
6147481
550
6139660
500

Slutpris SEK:
700
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK: