114 - Mässingsobjekt

773418

SAMOVAR, ÄGGVÄRMARE och KAFFEKANNA, 3 delar, mässing, 1800-/1900-tal, höjder upp till ca 45 cm

Bruksslitage, äggvärmaren saknar brännare

Metall, Gamla kassan, Grovkök, Diverse

114 - Mässingsobjekt

Budhistorik (27 bud)
0
6156126
6155824
1 900
6156117
1 900
6155824
1 800

Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK: