114 - Mässingsobjekt

Föregående | Översikt | Nästa

773418

SAMOVAR, ÄGGVÄRMARE och KAFFEKANNA, 3 delar, mässing, 1800-/1900-tal, höjder upp till ca 45 cm

Bruksslitage, äggvärmaren saknar brännare

Metall, Gamla kassan, Grovkök, Diverse

773418 - 114 - Mässingsobjekt
Din e-postadress

Fråga
Skicka
114 - Mässingsobjekt

Budhistorik (13 bud)
6114337
900
6121524
850
6114337
6121521
750
6114337
700

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
900
93 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.