1619 - Marsipanformar

Föregående | Översikt | Nästa

773417

FORMAR, 11 st, 1900-tal, för marsipan / glass / choklad, i form av djurfigurer, förtent bleckplåt / metalllegering

Bruksslitage, ingår tre halva formar

Diverse, Gamla kassan, Gården

773417 - 1619 - Marsipanformar
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1619 - Marsipanformar

Budhistorik (19 bud)
6102150
1 400
6101490
1 300
6098137
6095925
6098136

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
1 400
144 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.