1618 - Marsipanformar

Föregående | Översikt | Nästa

773416

MARSIPANFORMAR, 38 stkn, tennlegering, 1900-tal

Bruksslitage

Diverse, Gamla kassan, Gården

773416 - 1618 - Marsipanformar
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1618 - Marsipanformar

Budhistorik (23 bud)
6123040
3 200
6107795
6123039
2 800
6107795
2 600
6102124
2 400

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.