113 - Kokkärl koppar

Föregående | Översikt | Nästa

773414

KASTRULLER med LOCK/STEKKÄRL, (5+5 stkn) samma modell i olika storlekar, kraftig koppar, 1900-tal, höjd och diameter upp till 23 respektive 29 cm (exkl handtag)

Bruksslitage

Metall, Gamla kassan, Grovkök, Diverse

773414 - 113 - Kokkärl koppar
Din e-postadress

Fråga
Skicka
113 - Kokkärl koppar

Budhistorik (12 bud)
6125808
6083489
1 900
6083489
1 600
6084256
6083489

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.