112 - Glassformar

773412

GLASSFORMAR, 8 st, tennlegering, tidigt 1900-tal, höjd upp till 33 cm

Bruksslitage, smärre skador/saknade delar

Diverse, Gamla kassan, Grovkök

112 - Glassformar

Budhistorik (22 bud)
0
3 400
6156539
3 400
6157462
3 200
6156539
6156075
2 800

Slutpris SEK:
3 400
350 EUR, 398 USD
Utropspris SEK:
1 800