112 - Glassformar

Föregående | Översikt | Nästa

773412

GLASSFORMAR, 8 st, tennlegering, tidigt 1900-tal, höjd upp till 33 cm

Bruksslitage, smärre skador/saknade delar

Diverse, Gamla kassan, Grovkök

773412 - 112 - Glassformar
Din e-postadress

Fråga
Skicka
112 - Glassformar

Budhistorik (10 bud)
6103448
1 300
6102131
6099120
6099120
850
6083798

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
1 300
134 EUR, 152 USD
Utropspris SEK:
1 800

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.