1405 - Kokkärl koppar

773411

GRYTOR, KASTRULLER och extra LOCK, 10 delar, koppar, 1800-/1900-tal, höjd upp till ca 27 cm

Bruksslitage

Metall, Gamla kassan, Källaren, Diverse

1405 - Kokkärl koppar

Budhistorik (18 bud)
0
1 400
6164301
1 300
6163289
6164300
6163289

Slutpris SEK:
1 400
144 EUR, 164 USD
Utropspris SEK: