1404 - Kokkärl koppar

Föregående | Översikt | Nästa

773410

GRYTOR och KASTRULLER, 6 delar, koppar, delvis med lock, 1900-tal, höjd upp till ca 25 cm

Bruksslitage

Metall, Gamla kassan, Källaren, Diverse

773410 - 1404 - Kokkärl koppar
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1404 - Kokkärl koppar

Budhistorik (1 bud)

6094106
2020-07-26 13:51:23

2020-08-23, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.