347 - Stop Kina 1700-tal

773407

STOP, 4 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), cylinderformade, mandarinporslin, höjd ca 12-15 cm

Nagg, en hänkel utbytt

Orientaliskt, Porslin, Gamla kassan, Kinasalongen

347 - Stop Kina 1700-tal

Budhistorik (40 bud)
0
6 200
6143608
6 200
6156983
6 000
6143608
5 600
6156979
5 400

Slutpris SEK:
6 200
637 EUR, 726 USD
Utropspris SEK: