346 - Tallrikar Kina 1700-tal

Föregående | Översikt | Nästa

773406

TALLRIKAR, 4 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), varierande dekor i famille rose, diameter ca 23 cm

Nagg, en lagad, några av djup modell

Orientaliskt, Porslin, Gamla kassan, Kinasalongen

773406 - 346 - Tallrikar Kina 1700-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
346 - Tallrikar Kina 1700-tal

Budhistorik (6 bud)
6086951
550
6117114
500
6086951
450
6087911
6086951

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
550
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.