343 - Lockurnor Kina 1700-tal

Föregående | Översikt | Nästa

773403

LOCKURNOR, 1 par, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), balusterformade, famille rose, höjd ca 22 cm

Smärre nagg, ett lock lagat

Orientaliskt, Porslin, Gamla kassan, Kinasalongen

773403 - 343 - Lockurnor Kina 1700-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
343 - Lockurnor Kina 1700-tal

Budhistorik (32 bud)
6120653
7 600
6135900
7 400
6120653
7 200
6116207
7 000
6116207
5 800

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
7 600
781 EUR, 890 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.