342 - Tedosor Kina 1700-tal

773402

TEDOSOR, 4 st., porslin, Kina, Kangxi, (1662-1722), varierande dekor i famille verte, höjd ca 10-15 cm

Nagg, lagningar

Orientaliskt, Porslin, Gamla kassan, Kinasalongen

342 - Tedosor Kina 1700-tal

Budhistorik (56 bud)
0
15 000
6144141
15 000
6152773
14 500
6144141
14 000
6144774
13 500

Slutpris SEK:
15 000
1 548 EUR, 1 848 USD
Utropspris SEK: