342 - Tedosor Kina 1700-tal

Föregående | Översikt | Nästa

773402

TEDOSOR, 4 st., porslin, Kina, Kangxi, (1662-1722), varierande dekor i famille verte, höjd ca 10-15 cm

Nagg, lagningar

Orientaliskt, Porslin, Gamla kassan, Kinasalongen

773402 - 342 - Tedosor Kina 1700-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
342 - Tedosor Kina 1700-tal

Budhistorik (39 bud)
6127365
4 800
6117976
4 600
6117901
4 400
6116646
4 200
6099424

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
4 800
493 EUR, 562 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.