339 - Tallrikar Kina 1700-tal

773399

TALLRIKAR, 5 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille rose, diameter ca 22 cm

Nagg, sprickor

Orientaliskt, Porslin, Gamla kassan, Kinasalongen

339 - Tallrikar Kina 1700-tal

Budhistorik (18 bud)
0
2 400
6156913
1 600
6155602
6155602
1 400
6154428
1 300

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK: