338 - Vas Kina 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

773398

VAS, porslin, Kina, 1800-talets andra hälft, cylinderformad, dekor i underglasyrblått, höjd ca 31 cm

Orientaliskt, Porslin, Gamla kassan, Kinasalongen

773398 - 338 - Vas Kina 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
338 - Vas Kina 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

6116208
450
6087342
6083872
6080653

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.