336 - Terrin Kina 1700-tal

Föregående | Översikt | Nästa

773396

TERRIN, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), dekor av blomsterkorg med lock i underglasyrblått, höjd ca 22, längd 34 cm

Nagg

Orientaliskt, Porslin, Gamla kassan, Kinasalongen

773396 - 336 - Terrin Kina 1700-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
336 - Terrin Kina 1700-tal

Budhistorik (26 bud)
6125648
6096838
6125647
1 900
6096838
1 800
6125646
1 700

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.