331 - Vitrinskåp 1800-/1900-tal

773389

VITRIN, för bord eller vägg, blandstil, bronserat / förgyllt trä samt pastellage, glas, 1800-tal, sydeuropa, höjd ca 74, 44 x 25 cm

Bruksslitage, pastellagebit saknas

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Kinasalongen, Diverse, Diverse

Budhistorik (39 bud)
0
9 400
6156230
8 800
6088316
8 600
6156228
8 400
6088316
6 200

Slutpris SEK:
9 400
901 EUR, 1 058 USD
Utropspris SEK: