327 - Piedestal 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

773385

PIEDESTAL, gustaviansk, kolonnformad, bemålat och delvis bronserat trä, senare sockel med marmorimiterande måleri, höjd ca 115 cm

Proveniens
Birger Norén, Västervik

Slitage, färgbortfall

Diverse, Hem, Gamla kassan, Kinasalongen, Möbler, Möbler

773385 - 327 - Piedestal 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
327 - Piedestal 1800-tal

Budhistorik (17 bud)
6096835
6 200
6118705
6 000
6096835
4 800
6118704
4 600
6096835
3 200

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
6 200
637 EUR, 726 USD
Utropspris SEK:
8 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.