322 - Klaffbord sengustavianskt

773380

BORD med klaffar, sengustavianskt, oval form, mahogny, låda i sargen, 1800-tal, höjd 73,5, 84 x 67 (utfällt)

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Soffbord, sidobord, Gamla kassan, Kinasalongen

Budhistorik (11 bud)
0
3 800
6156554
6092733
6092733
1 700
6156552
1 600

Slutpris SEK:
3 800
391 EUR, 445 USD
Utropspris SEK:
2 500