322 - Klaffbord sengustavianskt

Föregående | Översikt | Nästa

773380

BORD med klaffar, sengustavianskt, oval form, mahogny, låda i sargen, 1800-tal, höjd 73,5, 84 x 67 (utfällt)

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Soffbord, sidobord, Gamla kassan, Kinasalongen

773380 - 322 - Klaffbord sengustavianskt
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (5 bud)
6092733
500
6092719
450
6092575
6087845
6080904

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.