320 - Fåtöljer Louis XVI-stil

773378

FÅTÖLJER, 1 par, Louis XVI-stil, träskurna, modern textilklädsel, 1900-tal, höjd cva85, sitthöjd 40 cm

Bruksslitage, ommålade, omklädda

Möbler, Fåtöljer, Gamla kassan, Kinasalongen

320 - Fåtöljer Louis XVI-stil

Budhistorik (28 bud)
0
4 200
6157046
4 200
6111194
6157043
3 800
6111194
3 600

Slutpris SEK:
4 200
428 EUR, 517 USD
Utropspris SEK: