317 - Bord Gustavianskt

Föregående | Översikt | Nästa

773375

TEBORD, gustavianskt, fajansskiva med svart/vit dekor av Ulriksdals slott, efter Hilleström, förgyllt underrede, 1800-tal, skivan 1700-tal, Sverige, höjd ca 73 , 47 x 79 cm

Skador/lagningar

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Kinasalongen

773375 - 317 - Bord Gustavianskt
Din e-postadress

Fråga
Skicka
317 - Bord Gustavianskt

Budhistorik (10 bud)
6136462
750
6131772
700
6127662
650
6131770
600
6127662
550

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
750
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:
15 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.