316 - Karmstol rokoko

773374

KARMSTOL, rokoko, betsad bok, stoppad, textilklädd sits, höjd 97, 1700-tal, sign. IAA, bredd 66, sitthöjd 46 cm

Slitage, renoverad, senare klädsel, något ostadig

Möbler, Stolar, Gamla kassan, Kinasalongen

316 - Karmstol rokoko

Budhistorik (21 bud)
0
6 000
6157572
5 400
6155637
5 200
6157558
5 200
6155637
4 600

Slutpris SEK:
6 000
575 EUR, 675 USD
Utropspris SEK: