312 - Fåtöljer 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

773370

FÅTÖLJER, 1 par,
Louis XV, skuren ek, målade, textilklädsel, 1700-tal, höjd ca 86, bredd 64, sitthöjd 42 cm

Bruksslitage, renoverade / målade, omklädda

Möbler, Fåtöljer, Gamla kassan, Kinasalongen

773370 - 312 - Fåtöljer 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
312 - Fåtöljer 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
6133366
500
6133029
450
6128088
6108033
6098207

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:
5 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.