950 - Kaffekoppar och fat 11 st porslin

773283

KAFFEKOPPAR OCH FAT, 11 st, porslin, 17/1800-tal, varierande mönster

skador lagningar slitage

Keramik/Porslin, Matserviser, kaffeserviser, Gamla kassan, Gästlägenhet 2

Budhistorik (10 bud)
0
6159817
6127130
750
6159816
700
6127130
650

Slutpris SEK:
114 EUR, 136 USD
Utropspris SEK: