949 - Kaffekoppar och fat 8 st porslin

773281

KAFFEKOPPAR OCH FAT, 8 st., 18/1900-tal, varierande tillverkare och mönster, bl. a. Meissen och Bing & Gröndahl

slitage

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Gästlägenhet 2

Budhistorik (10 bud)
0
6161426
850
6160603
6161425
6160603
550

Slutpris SEK:
102 EUR, 123 USD
Utropspris SEK: