422 - Tekoppar med fat 3 st porslin

Föregående | Översikt | Nästa

773279

TEKOPPAR MED FAT, 3 st., porslin, 18/1900-tal, en märkt Meissen 2:a sortering med reliefporträtt, en märkt Berlin med målad helgonbild

slitage

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Wedgewood salongen

773279 - 422 - Tekoppar med fat 3 st porslin
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (14 bud)
6102669
950
6106059
900
6102669
850
6087479
6087479
700

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
950
98 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.