420 - Kafekoppar och fat 4 st porslin

Föregående | Översikt | Nästa

773271

KAFFEKOPPAR OCH FAT, 4 st., porslin, 17/1800-tal, en Meissen Marcolinis period

smääre skador
slitage

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Wedgewood salongen

773271 - 420 - Kafekoppar och fat 4 st porslin
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (16 bud)
6100025
1 400
6097566
1 300
6092992
6094436
6092992

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
1 400
144 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.