419 - Kaffekoppar och fat porslin

773269

KAFFEKOPPAR OCH FAT, porslin, 24 resp. 27 st., större delen tillhörande, cylindriska, 1800-talets första hälft, varierande mönster,

skador slitage

Keramik/Porslin, Matserviser, kaffeserviser, Gamla kassan, Wedgewood salongen

Budhistorik (23 bud)
0
3 600
6155298
3 200
6155138
6151285
2 800
6149863
2 600

Slutpris SEK:
3 600
370 EUR, 422 USD
Utropspris SEK: