419 - Kaffekoppar och fat porslin

Föregående | Översikt | Nästa

773269

KAFFEKOPPAR OCH FAT, porslin, 24 resp. 27 st., större delen tillhörande, cylindriska, 1800-talets första hälft, varierande mönster,

skador slitage

Keramik/Porslin, Matserviser, kaffeserviser, Gamla kassan, Wedgewood salongen

773269 - 419 - Kaffekoppar och fat porslin
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (16 bud)
6103461
1 800
6100029
1 700
6103459
1 600
6100029
6096547
1 400

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
1 800
185 EUR, 211 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.