415 - Vinkylare Regency

Föregående | Översikt | Nästa

772857

VINKYLARE, empire / regency, mahogny, mässingsinsats/-detaljer, låda, England, tidigt 1800-tal, höjd 50,5, 27,5 x 27,5 cm

Åldersrelaterat slitage

Diverse, Gamla kassan, Wedgewood salongen

772857 - 415 - Vinkylare Regency
Din e-postadress

Fråga
Skicka
415 - Vinkylare Regency

Budhistorik (18 bud)
6091288
1 800
6100416
1 700
6091288
1 600
6100415
6091288
1 400

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
1 800
185 EUR, 211 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.