404 - Flakong Art Noveau

Föregående | Översikt | Nästa

772815

THOMAS WEBB & SONS, flakong, Art Noveau, gult droppformat glas med vitt överfång, dekor av palmblad och fjäril, silverinfattning med xxx xxx xxxxx stämplar, längd ca 25 cm

DUBBELKOLLA värderingen samt stämplarna!

Brulksspår, bucklor i silverlocket

Glas, Övrigt glas, Gamla kassan, Wedgewood salongen, Diverse

772815 - 404 - Flakong Art Noveau
Din e-postadress

Fråga
Skicka
404 - Flakong Art Noveau

Budhistorik (16 bud)
6121872
3 200
6135604
6121872
2 600
6102802
2 400
6100513

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK:
6 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.