398 - Monterskåp, 1 par

772784

MONTERSKÅP / bordsvitriner, 1 par, mässing, glas och trä, 3 glashyllor vardera, dörr, lejontassar, 1900-talets första hälft, höjd ca 67, 43,5 x 22,5 cm

Bruksslitage, någon skada

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Wedgewood salongen, Diverse, Diverse

398 - Monterskåp, 1 par

Budhistorik (37 bud)
0
25 000
6104582
10 500
6101867
10 000
6096090
9 800
6096090
9 200

Slutpris SEK:
25 000
2 570 EUR, 2 928 USD
Utropspris SEK:
6 000