394 - Parurnor Marieberg 1700-tal

Föregående | Översikt | Nästa

772725

URNOR, 1 par, empire, flintgods, Marieberg, Henrik Stens period (1769-1788), märkta MB Sten, höjd ca 25 cm

Bruksspår lagningar

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik, Gamla kassan, Wedgewood salongen, Diverse, Diverse

772725 - 394 - Parurnor Marieberg 1700-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (12 bud)
6097267
2 800
6131201
2 600
6097267
2 400
6090405
6080618

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
2 800
288 EUR, 328 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.