393 - Ljusstakar 1800-tal

772724

LJUSSTAKAR, sengustavianska, svarvad och skuren ek, smide, 1800-tal, justerbara i höjd, ca 38-53 cm

Bruksslitage, torrsprickor

Belysning, Bordslampor, Gamla kassan, Wedgewood salongen, Diverse

393 - Ljusstakar 1800-tal

Budhistorik (37 bud)
0
10 000
6155707
7 200
6157263
7 000
6155707
6 800
6155086
6 600

Slutpris SEK:
10 000
958 EUR, 1 125 USD
Utropspris SEK:
6 000