390 - Monterskåp tidigt 1900-tal

772457

MONTERSKÅP, väggmodell, bemålad mässing samt glas, tidigt 1900-tal, höjd ca 173, bredd 63 cm

Bruksslitage, senare skenor, konsoler samt belysning

Möbler, Hyllor, Gamla kassan, Wedgewood salongen, Diverse

Budhistorik (20 bud)
0
5 000
6155342
4 800
6149490
4 600
6149490
6126900
3 800

Slutpris SEK:
5 000
516 EUR, 616 USD
Utropspris SEK: