1780 - Skåp med uppsats

Föregående | Översikt | Nästa

772436

SKÅP med uppsats, regency, betsad mahogny, överdel med dörrpar, underdel med skåp med jalusidörrar samt 2 lådor, England, 1800-tal, höjd ca 116, 46 x 42 cm

Bruksslitage, någon torrspricka

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Gården

772436 - 1780 - Skåp med uppsats
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1780 - Skåp med uppsats

Budhistorik (1 bud)

6084802
2020-07-23 11:09:06

2020-08-23, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:
5 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.