383 - Flygel Malmsjö

772421

MALMSJÖ, flygel, blanklackerat trä, bronserat gjutjärn, mässingstrissor, serienummer 24716, 1960-tal, höjd ca 101, 144 x 190 cm, löst notställ medföljer

Bruksslitage, något färgavslag, 1 tangent med dålig funktion / lagningsbehov

Instrument, Gamla kassan, Wedgewood salongen

383 - Flygel Malmsjö

Budhistorik (27 bud)
0
7 200
6157433
3 400
6156903
3 200
6154360
6156901

Slutpris SEK:
7 200
734 EUR, 887 USD
Utropspris SEK:
8 000