383 - Flygel Malmsjö

Föregående | Översikt | Nästa

772421

MALMSJÖ, flygel, blanklackerat trä, bronserat gjutjärn, mässingstrissor, serienummer 24716, 1960-tal, höjd ca 101, 144 x 190 cm, löst notställ medföljer

Bruksslitage, något färgavslag, 1 tangent med dålig funktion / lagningsbehov

Instrument, Gamla kassan, Wedgewood salongen

772421 - 383 - Flygel Malmsjö
Din e-postadress

Fråga
Skicka
383 - Flygel Malmsjö

Budhistorik (9 bud)
6081223
700
6123349
650
6081223
600
6108750
550
6081223
500

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
700
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:
8 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.