382 - Salongsbord 1800-tal

772417

SALONGSBORD, empire, fanerat i mahogny m fl träslag, 2 lådor i sargen, 1800-tal, höjd ca 70, 170 x 70 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Gamla kassan, Wedgewood salongen

382 - Salongsbord 1800-tal

Budhistorik (22 bud)
0
6092616
2 800
6155536
2 600
6092616
6137899

Slutpris SEK:
306 EUR, 370 USD
Utropspris SEK: