382 - Salongsbord 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

772417

SALONGSBORD, empire, fanerat i mahogny m fl träslag, 2 lådor i sargen, 1800-tal, höjd ca 70, 170 x 70 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Gamla kassan, Wedgewood salongen

772417 - 382 - Salongsbord 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
382 - Salongsbord 1800-tal

Budhistorik (18 bud)
6092616
1 900
6100862
1 800
6092616
1 700
6100861
1 600
6092616
1 400

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
1 900
195 EUR, 222 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.