379 - Stolar Phillippe Starck

772405

STOLAR, 1 par, Louis Ghost, formgivna 2004 av Phillippe Starck, gjutet polykarbonat, 2000-tal, Kartell Italien, höjd ca 93, sítthöjd 48 cm

Bruksslitage, repor

Möbler, Stolar, Gamla kassan, Wedgewood salongen

379 - Stolar Phillippe Starck

Budhistorik (29 bud)
0
5 200
6143530
4 400
6142666
4 200
6142286
6142665

Slutpris SEK:
5 200
535 EUR, 609 USD
Utropspris SEK: