378 - Bankett Gustaviansk

Föregående | Översikt | Nästa

772398

BANKETT, gustaviansk, förgyllt / bronserat lövträ med rika skärningar, stoppad sits med tagelklädsel, sent 1700-tal, höjd ca 69, sitthöjd 43m 60 x 42 cm

Åldersrelaterat slitage, sliten klädsel

Möbler, Stolar, Gamla kassan, Wedgewood salongen

772398 - 378 - Bankett Gustaviansk
Din e-postadress

Fråga
Skicka
378 - Bankett Gustaviansk

Budhistorik (21 bud)
6117093
7 800
6119443
7 600
6117093
5 400
6113544
5 200
6113544
3 800

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
7 800
802 EUR, 913 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.