275 - Orientmatta Kirman ca 482 x 320 cm

Föregående | Översikt | Nästa

771338

ORIENTMATTA, Meshed/Moud, semiantik, med inskription, ca 485 x 320 cm

Proveniens
Margretetorps Gästgivaregård

Ställvis slitage

Mattor/Textilier, Gamla kassan, Matsalen

771338 - 275 - Orientmatta Kirman ca 482 x 320 cm
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (18 bud)
6086910
9 000
6095148
8 800
6086910
8 600
6090407
8 400
6086910
8 200

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
9 000
925 EUR, 1 054 USD
Utropspris SEK:
30 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.