273 - Bordsplateau 1800-tal

771175

BORDSPLATEAU, empirestil, försilvrad mässing och spegelglas, 1800-talets andra hälft, ca 102 x 46 cm

Diverse, Gamla kassan, Matsalen

273 - Bordsplateau 1800-tal

Budhistorik (38 bud)
0
11 000
6157404
10 000
6157831
9 800
6157404
8 800
6157339
8 600

Slutpris SEK:
11 000
1 054 EUR, 1 238 USD
Utropspris SEK:
8 000